Zx91

Dvojposchodový moderný dom.

Výhodou navrhovaného projektu je skutočnosť, že na 170m2 je 6 izieb.
Veľkosť domu 160 + 35 m²
Počet izieb 6 izb.
Typ domu Moderný
Cena murovanej stavby 257 300 €
VŠEOBECNÁ MUROVANEJ STAVBY CENA NA KĽÚČ ZAHŔŇA - projekt pre stavebné povolenie - hrubá stavba: základy, výkopové práce, uloženie rozvodov vody, kanalizácia, armovanie, betonáž, hydroizolácia DORKEN – na rovinatom pozemku jeden rad šalovacích tvárnic - Terasa do výšky základovej dosky - prípojky IS končiace 1m od základovej dosky - dodávka a montáž obvodových stien Tehla brúsená hr.30 cm a priečok 11,5 cm - dodávka a montáž strechy – krov, strešná membrána, strešné laty, kontralaty, strešná krytina – Terran Danubia EVO, PVC dažďový systém - zateplenie stropu a šikmin strechy- keramickou vatou ISOVER, URSA, KNAUF - exteriér: kompletný zatepľovací systém polystyrénom hrúbka 150mm so silikónovou povrchovou úpravou v pastelovom odtieni - vchodové dvere a okná – plastové ( 6-komorový SALAMANDER profil izolačné trojsklo montáž na pásky, dodávka a montáž parapiet vonkajších a vnútorných) - kúrenie – možnosť výberu: 1. elektrické závesné inteligentné konvektory 2. elektrické podlahové vykurovanie s termostatom v každej izbe( nadštandard) - komínový sytém TUMA - solárny kolektor + zásobník na TÚV 200L - rekuperácia v každej obývacej miestnosti na diaľkové ovládanie so spätnou klapkou proti vetru - elektroinštalácia + kompletáž + revízia (v cene zásuvky aj vypínače + svietidlá, bleskozvod) - vodoinštalácia + kompletáž + tlakové skúšky (v cene ventily aj batérie) - dodávka a montáž sadrokartónových systémov podhľadu do celého domu - dodávka a montáž strojovej sádrovej omietky hr. 1- 1,5 cm vnútorné steny a priečky - podlahy – podlahový polystyrén 100mm a poter 60mm - laminátová podlaha - biela interiérová maľovka – 2x hygienický náter - obklady – dlažba v kúpeľni ,WC, technickej miestnosti a vstupnej chodby ( individuálny výber ) - vaňa alebo sprch. kút možnosť výberu, umývadlo, WC, batérie, podľa pôdorysu - obložkové zárubne a interiérové dvere do celého domu - vypracovanie energetického certifikátu..
Cena montovanej stavby 219 300 €
Všeobecná CENA MONTOVANEJ STAVBY NA KĽÚČ ZAHŔŇA - projekt pre stavebné povolenie - hrubá stavba: základy, výkopové práce, uloženie rozvodov vody, kanalizácia, armovanie, betonáž, hydroizolácia DORKEN – na rovinatom pozemku jeden rad šalovacích tvárnic Terasa do výšky základovej dosky - prípojky IS končiace 1m od základovej dosky - dodávka a montáž samonosnej konštrukcie obvodových stien ( SIP ) a priečok - dodávka a montáž strechy – krov, strešná membrána, strešné laty, kontralaty, strešná krytina – ThyssenKrupp, PVC dažďový systém - zateplenie stropu a šikmin strechy- keramickou vatou ISOVER, URSA, KNAUF - exteriér: kompletný zatepľovací systém polystyrénom hrúbka 100mm so silikónovou povrchovou úpravou v pastelovom odtieni - vchodové dvere a okná – plastové ( 6-komorový SALAMANDER profil izolačné trojsklo montáž na pásky, dodávka a montáž parapiet vonkajších a vnútorných) - kúrenie – možnosť výberu: 1. elektrické závesné inteligentné konvektory 2. elektrické podlahové vykurovanie s termostatom v každej izbe( nadštandard) - komínový sytém TUMA - solárny kolektor + zásobník na TÚV 200L - rekuperácia v každej obývacej miestnosti na diaľkové ovládanie so spätnou klapkou proti vetru - elektroinštalácia + kompletáž + revízia (v cene zásuvky aj vypínače + svietidlá, bleskozvod) - vodoinštalácia + kompletáž + tlakové skúšky (v cene ventily aj batérie) - dodávka a montáž sadrokartónových systémov do celého domu - podlahy – podlahový polystyrén 100mm a poter 60mm - laminátová podlaha - biela interiérová maľovka – 2x hygienický náter - obklady – dlažba v kúpeľni ,WC, technickej miestnosti a vstupnej chodby ( individuálny výber ) - vaňa alebo sprch. kút možnosť výberu, umývadlo, WC, batérie, podľa pôdorysu - obložkové zárubne a interiérové dvere do celého domu - vypracovanie energetického certifikátu.
TOP Novinka
2 060 €
Cena projektu
Dostupnosť: 30 pracnovných dni
- +

Technická špecifikácia

Úžitková plocha 180,0 / 223,7 m²
Zastavaná plocha 160,2 m²
Objem 633,14 m³
Výška domu 7,35 m
Min. rozmer pozemku 20,86 x 21,46
Steny pórobetón, keramika, kremičitany
Strop železobetón
Zobraziť celú špecifikáciu

Technická špecifikácia

Úžitková plocha 180,0 / 223,7 m²
Zastavaná plocha 160,2 m²
Objem 633,14 m³
Výška domu 7,35 m
Min. rozmer pozemku 20,86 x 21,46

Technológia a konštrukcia

Steny pórobetón, keramika, kremičitany
Strop železobetón

Kód projektu: Zx91

Popis

Zx91 je dizajn domu vytvorený na modeli "starého kocka". Rovná strecha, obdĺžnik domu to je jednoduché a lacná výstavba.

Povrch domu je okolo 170m2. Fasádou je biela omietka, horizontálne drevené dosky na izoláciu domu a surová tmavá fasádna omietka. Navyše bol navrhnutý jednoduchý strešný systém nad terasou.

Prízemie: vpravo od hlavného vchodu, ktorý sa nachádza v strede prednej priečky, je vstup do garáže, z ktorého môžeme ísť ďalej do technickej miestnosti. Pre jednoduchosť má aj vonkajšie dvere, takže je možné ľahko uložiť kosačku  alebo rôzne veci potrebné pri dome.

Na ľavej strane je malá obývacia izba alebo kancelária pre ľudí pracujúcich doma, kúpeľňa a vstavaná skriňa je miesto na uteráky alebo vysávač. Denná časť je umiestnená smerom na záhradu. Jedná sa o otvorenú kuchyňu so špajzou. Obývacia izba je spojená s jedálňou. Veľké zasklenie bolo použité na to, aby miestnosť bola presvetlená v kazdom období.

Na poschodí sa nachádzajú 4 izby, z ktorých jedna má vlastný šatník, cez ktorý prejdete do  kúpeľne. Každá  ďalšia izba je priestranná kde naše deti budú tráviť pekný čas. Okrem toho tu bolo miesto pre veľkú (viac ako 10 m2) kúpeľňu s vaňou a sprchou.

Dom Zx91 je venovaný rodine s 3-4 deťmi - pamätajte, že v prízemí je ďalšia izba, ktorá nemusí byť pracovňa. Výhodou navrhovaného projektu je skutočnosť, že na 170m2  má 6 izieb, z ktorých jedna je krásna obývacia izba a druhá je hlavná spálňa.

Pôdorys prízemia
Pôdorys prízemia - Dvojposchodový moderný dom.
Pôdorys 1. poschodia
Pôdorys 1. poschodia - Dvojposchodový moderný dom.
Umiesnenie na pozemku
Umiestnenie na pozemku - Dvojposchodový moderný dom.
Podobné domy
Komfortný dom v modernom štýle
Zx64 2 300 €

Komfortný dom v modernom štýle

177 + 20 m² 5 izb.
 • Moderný
 • Poschodový
 • Garáž
Moderný dom s mezanínom a veľkým zasklením
Zx75 2 310 €
TOP

Moderný dom s mezanínom a veľkým zasklením

203 + 38 m² 6 izb.
 • Moderný
 • Poschodový
 • Garáž
Komfortná rezidencia, moderný dizajn domu
Zx46 2 510 €
Novinka

Komfortná rezidencia, moderný dizajn domu

195 + 27 m² 4 izb.
 • Moderný
 • Poschodový
 • Garáž

Články

Používaním stránok prevádzkovateľa movitti s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.