Z376 35

Dom so sedlovou strechou do 110m2

Veľkosť domu 137 m²
Počet izieb 5 izb.
Typ domu Moderný
Cena murovanej stavby 127 200 €
VŠEOBECNÁ MUROVANEJ STAVBY CENA NA KĽÚČ ZAHŔŇA - projekt pre stavebné povolenie - hrubá stavba: základy, výkopové práce, uloženie rozvodov vody, kanalizácia, armovanie, betonáž, hydroizolácia DORKEN – na rovinatom pozemku jeden rad šalovacích tvárnic - Terasa do výšky základovej dosky - prípojky IS končiace 1m od základovej dosky - dodávka a montáž obvodových stien Tehla brúsená hr.30 cm a priečok 11,5 cm - dodávka a montáž strechy – krov, strešná membrána, strešné laty, kontralaty, strešná krytina – Terran Danubia EVO, PVC dažďový systém - zateplenie stropu a šikmin strechy- keramickou vatou ISOVER, URSA, KNAUF - exteriér: kompletný zatepľovací systém polystyrénom hrúbka 150mm so silikónovou povrchovou úpravou v pastelovom odtieni - vchodové dvere a okná – plastové ( 6-komorový SALAMANDER profil izolačné trojsklo montáž na pásky, dodávka a montáž parapiet vonkajších a vnútorných) - kúrenie – možnosť výberu: 1. elektrické závesné inteligentné konvektory 2. elektrické podlahové vykurovanie s termostatom v každej izbe( nadštandard) - komínový sytém TUMA - solárny kolektor + zásobník na TÚV 200L - rekuperácia v každej obývacej miestnosti na diaľkové ovládanie so spätnou klapkou proti vetru - elektroinštalácia + kompletáž + revízia (v cene zásuvky aj vypínače + svietidlá, bleskozvod) - vodoinštalácia + kompletáž + tlakové skúšky (v cene ventily aj batérie) - dodávka a montáž sadrokartónových systémov podhľadu do celého domu - dodávka a montáž strojovej sádrovej omietky hr. 1- 1,5 cm vnútorné steny a priečky - podlahy – podlahový polystyrén 100mm a poter 60mm - laminátová podlaha - biela interiérová maľovka – 2x hygienický náter - obklady – dlažba v kúpeľni ,WC, technickej miestnosti a vstupnej chodby ( individuálny výber ) - vaňa alebo sprch. kút možnosť výberu, umývadlo, WC, batérie, podľa pôdorysu - obložkové zárubne a interiérové dvere do celého domu - vypracovanie energetického certifikátu..
Cena montovanej stavby 105 500 €
Všeobecná CENA MONTOVANEJ STAVBY NA KĽÚČ ZAHŔŇA - projekt pre stavebné povolenie - hrubá stavba: základy, výkopové práce, uloženie rozvodov vody, kanalizácia, armovanie, betonáž, hydroizolácia DORKEN – na rovinatom pozemku jeden rad šalovacích tvárnic Terasa do výšky základovej dosky - prípojky IS končiace 1m od základovej dosky - dodávka a montáž samonosnej konštrukcie obvodových stien ( SIP ) a priečok - dodávka a montáž strechy – krov, strešná membrána, strešné laty, kontralaty, strešná krytina – ThyssenKrupp, PVC dažďový systém - zateplenie stropu a šikmin strechy- keramickou vatou ISOVER, URSA, KNAUF - exteriér: kompletný zatepľovací systém polystyrénom hrúbka 100mm so silikónovou povrchovou úpravou v pastelovom odtieni - vchodové dvere a okná – plastové ( 6-komorový SALAMANDER profil izolačné trojsklo montáž na pásky, dodávka a montáž parapiet vonkajších a vnútorných) - kúrenie – možnosť výberu: 1. elektrické závesné inteligentné konvektory 2. elektrické podlahové vykurovanie s termostatom v každej izbe( nadštandard) - komínový sytém TUMA - solárny kolektor + zásobník na TÚV 200L - rekuperácia v každej obývacej miestnosti na diaľkové ovládanie so spätnou klapkou proti vetru - elektroinštalácia + kompletáž + revízia (v cene zásuvky aj vypínače + svietidlá, bleskozvod) - vodoinštalácia + kompletáž + tlakové skúšky (v cene ventily aj batérie) - dodávka a montáž sadrokartónových systémov do celého domu - podlahy – podlahový polystyrén 100mm a poter 60mm - laminátová podlaha - biela interiérová maľovka – 2x hygienický náter - obklady – dlažba v kúpeľni ,WC, technickej miestnosti a vstupnej chodby ( individuálny výber ) - vaňa alebo sprch. kút možnosť výberu, umývadlo, WC, batérie, podľa pôdorysu - obložkové zárubne a interiérové dvere do celého domu - vypracovanie energetického certifikátu.
Novinka
1 650 €
Cena projektu
Dostupnosť: 30 pracnovných dni
- +

Technická špecifikácia

Úžitková plocha 108,7 m²
Zastavaná plocha 136,7 m²
Objem 324,32 m³
Výška domu 6,65 m
Min. rozmer pozemku 22,26 x 16,96
Steny pórobetón, keramika, silikáty
Strop väzníky
Strecha dlažba, strešná taška
Zobraziť celú špecifikáciu

Technická špecifikácia

Úžitková plocha 108,7 m²
Zastavaná plocha 136,7 m²
Objem 324,32 m³
Výška domu 6,65 m
Min. rozmer pozemku 22,26 x 16,96

Technológia a konštrukcia

Steny pórobetón, keramika, silikáty
Strop väzníky
Strecha dlažba, strešná taška

Kód projektu: Z376 35

Popis

Z500 Vám ponúka jednopodlažný dom so sedlovou strechou - upravená verzia projektu Z376 D. Fasáda je zakončená jednoduchými prvkami v podobe žalúzií, drevených panelov v kombinácii s elegantnou bielou a sivou omietkou. 

Interiér bol rozdelený na obytnú a nočnú časť domu.

Na ľavej strane je navrhnutá reprezentatívna obývacia izba s jedálňou. Je osvetlená presklenou posuvnou stenou a vstupom na terasu, ktorá v lete predstavuje rozšírenie obývačky. Grilovanie a stretnutie s priateľmi bude skutočným potešením. Otvorený kuchynský kút opticky zväčšuje priestor.

Na pravej strane je nočná časť domu. Wc bol umiestnené v blízkosti obytnej časti, aby návštevníci, ktorí nás navštívili, nemuseli používať našu vlastnú kúpeľňu.

Štyri izby je možné využiť ako spálne alebo jednu ako pracovňu. Tri z nich majú vstup na terasu. Vďaka tomu nebude pranie nepríjemné a zvyšok a túžba po čerstvom vzduchu počas práce sa stanú zvýšeným štandardom každodenného života. Vkusný dizajn interiéru bude závisieť od predstavivosti a potrieb majiteľov.

Projekt Z376 je návrh pre rodinný dom s dvoma alebo tromi deťmi.

Pôdorys prízemia
Pôdorys prízemia - Dom so sedlovou strechou do 110m2
Umiesnenie na pozemku
Umiestnenie na pozemku - Dom so sedlovou strechou do 110m2
Podobné domy
Jednopodlažný dom na úzkom pozemku
Z355 1 450 €
Novinka
Jednopodlažný dom na úzkom pozemku
Z376 D 1 545 €
Novinka

Jednopodlažný dom

131 m² 5 izb.
  • Moderný
Bungalov  pre rovinaté a menšie pozemky
Z41 1 589 €
Jednopodlažný dom s garážou
Z285 1 640 €
Novinka

Jednopodlažný dom s garážou

205 + 35 m² 4 izb.
  • Moderný
  • Garáž
Dom s dvojitou garážou
Z287 GL2 1 700 €
Novinka

Dom s dvojitou garážou

202 + 51 m² 4 izb.
  • Moderný
  • Garáž
Jednopodlažný dom s podkrovím
Z98 1 750 €
Novinka

Články

Používaním stránok prevádzkovateľa movitti s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.