Z460

Moderný dom so sedlovou strechou

DOM MESIACA do 30.4.2019 môže byť váš za zvýhodnenú cenu
Veľkosť domu 158 m²
Počet izieb 5 izb.
Typ domu Moderný
Cena murovanej stavby 148 600 €
VŠEOBECNÁ MUROVANEJ STAVBY CENA NA KĽÚČ ZAHŔŇA - projekt pre stavebné povolenie - hrubá stavba: základy, výkopové práce, uloženie rozvodov vody, kanalizácia, armovanie, betonáž, hydroizolácia DORKEN – na rovinatom pozemku jeden rad šalovacích tvárnic - Terasa do výšky základovej dosky - prípojky IS končiace 1m od základovej dosky - dodávka a montáž obvodových stien Tehla brúsená hr.30 cm a priečok 11,5 cm - dodávka a montáž strechy – krov, strešná membrána, strešné laty, kontralaty, strešná krytina – Terran Danubia EVO, PVC dažďový systém - zateplenie stropu a šikmin strechy- keramickou vatou ISOVER, URSA, KNAUF - exteriér: kompletný zatepľovací systém polystyrénom hrúbka 150mm so silikónovou povrchovou úpravou v pastelovom odtieni - vchodové dvere a okná – plastové ( 6-komorový SALAMANDER profil izolačné trojsklo montáž na pásky, dodávka a montáž parapiet vonkajších a vnútorných) - kúrenie – možnosť výberu: 1. elektrické závesné inteligentné konvektory 2. elektrické podlahové vykurovanie s termostatom v každej izbe( nadštandard) - komínový sytém TUMA - solárny kolektor + zásobník na TÚV 200L - rekuperácia v každej obývacej miestnosti na diaľkové ovládanie so spätnou klapkou proti vetru - elektroinštalácia + kompletáž + revízia (v cene zásuvky aj vypínače + svietidlá, bleskozvod) - vodoinštalácia + kompletáž + tlakové skúšky (v cene ventily aj batérie) - dodávka a montáž sadrokartónových systémov podhľadu do celého domu - dodávka a montáž strojovej sádrovej omietky hr. 1- 1,5 cm vnútorné steny a priečky - podlahy – podlahový polystyrén 100mm a poter 60mm - laminátová podlaha - biela interiérová maľovka – 2x hygienický náter - obklady – dlažba v kúpeľni ,WC, technickej miestnosti a vstupnej chodby ( individuálny výber ) - vaňa alebo sprch. kút možnosť výberu, umývadlo, WC, batérie, podľa pôdorysu - obložkové zárubne a interiérové dvere do celého domu - vypracovanie energetického certifikátu..
Cena montovanej stavby 123 200 €
Všeobecná CENA MONTOVANEJ STAVBY NA KĽÚČ ZAHŔŇA - projekt pre stavebné povolenie - hrubá stavba: základy, výkopové práce, uloženie rozvodov vody, kanalizácia, armovanie, betonáž, hydroizolácia DORKEN – na rovinatom pozemku jeden rad šalovacích tvárnic Terasa do výšky základovej dosky - prípojky IS končiace 1m od základovej dosky - dodávka a montáž samonosnej konštrukcie obvodových stien ( SIP ) a priečok - dodávka a montáž strechy – krov, strešná membrána, strešné laty, kontralaty, strešná krytina – ThyssenKrupp, PVC dažďový systém - zateplenie stropu a šikmin strechy- keramickou vatou ISOVER, URSA, KNAUF - exteriér: kompletný zatepľovací systém polystyrénom hrúbka 100mm so silikónovou povrchovou úpravou v pastelovom odtieni - vchodové dvere a okná – plastové ( 6-komorový SALAMANDER profil izolačné trojsklo montáž na pásky, dodávka a montáž parapiet vonkajších a vnútorných) - kúrenie – možnosť výberu: 1. elektrické závesné inteligentné konvektory 2. elektrické podlahové vykurovanie s termostatom v každej izbe( nadštandard) - komínový sytém TUMA - solárny kolektor + zásobník na TÚV 200L - rekuperácia v každej obývacej miestnosti na diaľkové ovládanie so spätnou klapkou proti vetru - elektroinštalácia + kompletáž + revízia (v cene zásuvky aj vypínače + svietidlá, bleskozvod) - vodoinštalácia + kompletáž + tlakové skúšky (v cene ventily aj batérie) - dodávka a montáž sadrokartónových systémov do celého domu - podlahy – podlahový polystyrén 100mm a poter 60mm - laminátová podlaha - biela interiérová maľovka – 2x hygienický náter - obklady – dlažba v kúpeľni ,WC, technickej miestnosti a vstupnej chodby ( individuálny výber ) - vaňa alebo sprch. kút možnosť výberu, umývadlo, WC, batérie, podľa pôdorysu - obložkové zárubne a interiérové dvere do celého domu - vypracovanie energetického certifikátu.
TOP Novinka Zľava
1 780 €
1 599 €
Cena projektu
Dostupnosť: 30 pracnovných dni
- +

Technická špecifikácia

Úžitková plocha 123,5 / 127,0 m²
Zastavaná plocha 158,4 m²
Objem 381,04 m³
Výška domu 7,62 m
Min. rozmer pozemku 20,56 x 21,76
Steny pórobetón, keramika, silikáty
Strop väzníky
Strecha dlažba, krytina, plech
Zobraziť celú špecifikáciu

Technická špecifikácia

Úžitková plocha 123,5 / 127,0 m²
Zastavaná plocha 158,4 m²
Objem 381,04 m³
Výška domu 7,62 m
Min. rozmer pozemku 20,56 x 21,76

Technológia a konštrukcia

Steny pórobetón, keramika, silikáty
Strop väzníky
Strecha dlažba, krytina, plech

Kód projektu: Z460

Popis

DOM MESIACA do 30.4.2019 môže byť váš za zvýhodnenú cenu​

 

Z460 je jednopodlažný dom so sedlovou strechou, arkádovou výsadbou a terasou. Je udržiavaný v tlmených, neutrálnych farbách, najuniverzálnejších a módnych v poslednom období. Dominuje biela a grafit. Na dokončenie fasády sa použila grafitová omietka, drevo.

 Zo záhradnej strany sú umiestnené veľké okná, čo zároveň predstavuje východ na terasu.

Úžitková plocha projektu je cca 127m 2 . Vchod do domu bol umiestnený v strede prednej fasády pod strechou. Interiér bol rozdelený do dvoch zón.

Na ľavej strane je denná časť domu. Je svetlá, priestranná, a navyše opticky zväčšená vďaka otvorenej kuchyni. Zasklenie, akonáhle otvoríme rozšíri sa obývacia izba o terasu, čo dáva možnosť príjemné posedenie. Ďalším plus je spajza v kuchyni, ktorý nepochybne ocení každý v  dome.

Dom má 2 kúpeľne - jednu hlavnú, druhú - menšiu, namiesto samotnej toalety. Vďaka tomu dlhí čakanie do kúpanne neohrozí.

Pravá časť je nočná zóna. K dispozícii sú 4 izby, z ktorých jedna má vlastný šatník. Izba, ktorá sa nachádza najbližšie k vchodu, môže byť použitá ako pracovňa alebo slúžiť ako hosťovská izba.

Raritou sú 4 spálne v dome so sedlovou strechou na malej ploche. 

 

Pôdorys prízemia
Pôdorys prízemia - Moderný dom so sedlovou strechou
Umiesnenie na pozemku
Umiestnenie na pozemku - Moderný dom so sedlovou strechou
Podobné domy
Jednopodlažnéhý dom s tradičnou štítovou strechou a dvojgarážovou garážou
Z395 1 500 €
TOP Novinka

Jednopodlažnéhý dom s tradičnou štítovou…

225 + 38 m² 5 izb.
  • Moderný
  • Garáž
Bungalov  pre rovinaté a menšie pozemky
Z41 1 589 €
Dom na úzky pozemok
Z330 P 1 820 €
Novinka

Dom na úzky pozemok

166 + 36 m² 4 izb.
  • Moderný
  • Poschodový
  • Garáž

Články

Používaním stránok prevádzkovateľa movitti s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.