Zx15

Moderný dom s garážou a terasou na poschodí

Veľkosť domu 184 + 32 m²
Počet izieb 5 izb.
Typ domu Moderný
Cena murovanej stavby 353 600 €
VŠEOBECNÁ MUROVANEJ STAVBY CENA NA KĽÚČ ZAHŔŇA - projekt pre stavebné povolenie - hrubá stavba: základy, výkopové práce, uloženie rozvodov vody, kanalizácia, armovanie, betonáž, hydroizolácia DORKEN – na rovinatom pozemku jeden rad šalovacích tvárnic - Terasa do výšky základovej dosky - prípojky IS končiace 1m od základovej dosky - dodávka a montáž obvodových stien Tehla brúsená hr.30 cm a priečok 11,5 cm - dodávka a montáž strechy – krov, strešná membrána, strešné laty, kontralaty, strešná krytina – Terran Danubia EVO, PVC dažďový systém - zateplenie stropu a šikmin strechy- keramickou vatou ISOVER, URSA, KNAUF - exteriér: kompletný zatepľovací systém polystyrénom hrúbka 150mm so silikónovou povrchovou úpravou v pastelovom odtieni - vchodové dvere a okná – plastové ( 6-komorový SALAMANDER profil izolačné trojsklo montáž na pásky, dodávka a montáž parapiet vonkajších a vnútorných) - kúrenie – možnosť výberu: 1. elektrické závesné inteligentné konvektory 2. elektrické podlahové vykurovanie s termostatom v každej izbe( nadštandard) - komínový sytém TUMA - solárny kolektor + zásobník na TÚV 200L - rekuperácia v každej obývacej miestnosti na diaľkové ovládanie so spätnou klapkou proti vetru - elektroinštalácia + kompletáž + revízia (v cene zásuvky aj vypínače + svietidlá, bleskozvod) - vodoinštalácia + kompletáž + tlakové skúšky (v cene ventily aj batérie) - dodávka a montáž sadrokartónových systémov podhľadu do celého domu - dodávka a montáž strojovej sádrovej omietky hr. 1- 1,5 cm vnútorné steny a priečky - podlahy – podlahový polystyrén 100mm a poter 60mm - laminátová podlaha - biela interiérová maľovka – 2x hygienický náter - obklady – dlažba v kúpeľni ,WC, technickej miestnosti a vstupnej chodby ( individuálny výber ) - vaňa alebo sprch. kút možnosť výberu, umývadlo, WC, batérie, podľa pôdorysu - obložkové zárubne a interiérové dvere do celého domu - vypracovanie energetického certifikátu..
Cena montovanej stavby 291 700 €
Všeobecná CENA MONTOVANEJ STAVBY NA KĽÚČ ZAHŔŇA - projekt pre stavebné povolenie - hrubá stavba: základy, výkopové práce, uloženie rozvodov vody, kanalizácia, armovanie, betonáž, hydroizolácia DORKEN – na rovinatom pozemku jeden rad šalovacích tvárnic Terasa do výšky základovej dosky - prípojky IS končiace 1m od základovej dosky - dodávka a montáž samonosnej konštrukcie obvodových stien ( SIP ) a priečok - dodávka a montáž strechy – krov, strešná membrána, strešné laty, kontralaty, strešná krytina – ThyssenKrupp, PVC dažďový systém - zateplenie stropu a šikmin strechy- keramickou vatou ISOVER, URSA, KNAUF - exteriér: kompletný zatepľovací systém polystyrénom hrúbka 100mm so silikónovou povrchovou úpravou v pastelovom odtieni - vchodové dvere a okná – plastové ( 6-komorový SALAMANDER profil izolačné trojsklo montáž na pásky, dodávka a montáž parapiet vonkajších a vnútorných) - kúrenie – možnosť výberu: 1. elektrické závesné inteligentné konvektory 2. elektrické podlahové vykurovanie s termostatom v každej izbe( nadštandard) - komínový sytém TUMA - solárny kolektor + zásobník na TÚV 200L - rekuperácia v každej obývacej miestnosti na diaľkové ovládanie so spätnou klapkou proti vetru - elektroinštalácia + kompletáž + revízia (v cene zásuvky aj vypínače + svietidlá, bleskozvod) - vodoinštalácia + kompletáž + tlakové skúšky (v cene ventily aj batérie) - dodávka a montáž sadrokartónových systémov do celého domu - podlahy – podlahový polystyrén 100mm a poter 60mm - laminátová podlaha - biela interiérová maľovka – 2x hygienický náter - obklady – dlažba v kúpeľni ,WC, technickej miestnosti a vstupnej chodby ( individuálny výber ) - vaňa alebo sprch. kút možnosť výberu, umývadlo, WC, batérie, podľa pôdorysu - obložkové zárubne a interiérové dvere do celého domu - vypracovanie energetického certifikátu.
TOP
3 800 €
Cena projektu
Dostupnosť: 30 pracnovných dni
- +

Technická špecifikácia

Úžitková plocha 262,5 / 294,6 m²
Zastavaná plocha 183,8 m²
Objem 810,04 m³
Výška domu 8,35 m
Min. rozmer pozemku 25,88 x 20,18
Steny pórobetón, keramika, silikáty
Strop železobetón
Strecha bitúmenová plachta, PVC fólia, list
Zobraziť celú špecifikáciu

Technická špecifikácia

Úžitková plocha 262,5 / 294,6 m²
Zastavaná plocha 183,8 m²
Objem 810,04 m³
Výška domu 8,35 m
Min. rozmer pozemku 25,88 x 20,18

Technológia a konštrukcia

Steny pórobetón, keramika, silikáty
Strop železobetón
Strecha bitúmenová plachta, PVC fólia, list

Kód projektu: Zx15

Popis

Zx15 je moderný dvojpodlažný , jedinečnými dom. Na fasáde sú použité prírodné materiály s čisto bielou stenou. Hlavným prvkom domu je reprezentatívne a moderné schodisko s rohovým oknom, ktoré vkusne osvetlý  interiér. 

 

Priestranná obývacia izba je  spojená s kuchyňou a jedálňou. Zasklenie smerom do záhrady je rozšírením dennej zóny. Krb v obývačke susedí s izbou, ktorú možno využiť na moderné energeticky úsporné inštalácie. V druhom krídle prízemia je denná časť s prístupom do garáže, ako aj tech.miestnosti a kúpeľňa.

 

Vstupujeme do prvého poschodia cez schodisko, nočná časť plní predovšetkým funkciu spálne a posedenia. Na prvom poschodí nájdete tri svetlé a priestranné izby a hlavnú kúpeľňu a šatník. Veľká spálňa má samostatnú kúpeľňu, šatník a výstup na terasu pokrytú pergolou.

 
Pôdorys prízemia
Pôdorys prízemia - Moderný dom s garážou a terasou na poschodí
Pôdorys 1. poschodia
Pôdorys 1. poschodia - Moderný dom s garážou a terasou na poschodí
Umiesnenie na pozemku
Umiestnenie na pozemku - Moderný dom s garážou a terasou na poschodí
Podobné domy
Poschodový dom v modernom  štýle
Zx54 2 020 €
Novinka

Poschodový dom v modernom štýle

159 + 37 m² 5 izb.
  • Moderný
  • Poschodový
  • Garáž

Články

Používaním stránok prevádzkovateľa movitti s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.