Z411

Bungalov s krytou terasou

Veľkosť domu 229 + 45 m²
Počet izieb 5 izb.
Typ domu Moderný
Cena murovanej stavby 213 700 €
VŠEOBECNÁ MUROVANEJ STAVBY CENA NA KĽÚČ ZAHŔŇA - projekt pre stavebné povolenie - hrubá stavba: základy, výkopové práce, uloženie rozvodov vody, kanalizácia, armovanie, betonáž, hydroizolácia DORKEN – na rovinatom pozemku jeden rad šalovacích tvárnic - Terasa do výšky základovej dosky - prípojky IS končiace 1m od základovej dosky - dodávka a montáž obvodových stien Tehla brúsená hr.30 cm a priečok 11,5 cm - dodávka a montáž strechy – krov, strešná membrána, strešné laty, kontralaty, strešná krytina – Terran Danubia EVO, PVC dažďový systém - zateplenie stropu a šikmin strechy- keramickou vatou ISOVER, URSA, KNAUF - exteriér: kompletný zatepľovací systém polystyrénom hrúbka 150mm so silikónovou povrchovou úpravou v pastelovom odtieni - vchodové dvere a okná – plastové ( 6-komorový SALAMANDER profil izolačné trojsklo montáž na pásky, dodávka a montáž parapiet vonkajších a vnútorných) - kúrenie – možnosť výberu: 1. elektrické závesné inteligentné konvektory 2. elektrické podlahové vykurovanie s termostatom v každej izbe( nadštandard) - komínový sytém TUMA - solárny kolektor + zásobník na TÚV 200L - rekuperácia v každej obývacej miestnosti na diaľkové ovládanie so spätnou klapkou proti vetru - elektroinštalácia + kompletáž + revízia (v cene zásuvky aj vypínače + svietidlá, bleskozvod) - vodoinštalácia + kompletáž + tlakové skúšky (v cene ventily aj batérie) - dodávka a montáž sadrokartónových systémov podhľadu do celého domu - dodávka a montáž strojovej sádrovej omietky hr. 1- 1,5 cm vnútorné steny a priečky - podlahy – podlahový polystyrén 100mm a poter 60mm - laminátová podlaha - biela interiérová maľovka – 2x hygienický náter - obklady – dlažba v kúpeľni ,WC, technickej miestnosti a vstupnej chodby ( individuálny výber ) - vaňa alebo sprch. kút možnosť výberu, umývadlo, WC, batérie, podľa pôdorysu - obložkové zárubne a interiérové dvere do celého domu - vypracovanie energetického certifikátu..
Cena montovanej stavby 177 200 €
Všeobecná CENA MONTOVANEJ STAVBY NA KĽÚČ ZAHŔŇA - projekt pre stavebné povolenie - hrubá stavba: základy, výkopové práce, uloženie rozvodov vody, kanalizácia, armovanie, betonáž, hydroizolácia DORKEN – na rovinatom pozemku jeden rad šalovacích tvárnic Terasa do výšky základovej dosky - prípojky IS končiace 1m od základovej dosky - dodávka a montáž samonosnej konštrukcie obvodových stien ( SIP ) a priečok - dodávka a montáž strechy – krov, strešná membrána, strešné laty, kontralaty, strešná krytina – ThyssenKrupp, PVC dažďový systém - zateplenie stropu a šikmin strechy- keramickou vatou ISOVER, URSA, KNAUF - exteriér: kompletný zatepľovací systém polystyrénom hrúbka 100mm so silikónovou povrchovou úpravou v pastelovom odtieni - vchodové dvere a okná – plastové ( 6-komorový SALAMANDER profil izolačné trojsklo montáž na pásky, dodávka a montáž parapiet vonkajších a vnútorných) - kúrenie – možnosť výberu: 1. elektrické závesné inteligentné konvektory 2. elektrické podlahové vykurovanie s termostatom v každej izbe( nadštandard) - komínový sytém TUMA - solárny kolektor + zásobník na TÚV 200L - rekuperácia v každej obývacej miestnosti na diaľkové ovládanie so spätnou klapkou proti vetru - elektroinštalácia + kompletáž + revízia (v cene zásuvky aj vypínače + svietidlá, bleskozvod) - vodoinštalácia + kompletáž + tlakové skúšky (v cene ventily aj batérie) - dodávka a montáž sadrokartónových systémov do celého domu - podlahy – podlahový polystyrén 100mm a poter 60mm - laminátová podlaha - biela interiérová maľovka – 2x hygienický náter - obklady – dlažba v kúpeľni ,WC, technickej miestnosti a vstupnej chodby ( individuálny výber ) - vaňa alebo sprch. kút možnosť výberu, umývadlo, WC, batérie, podľa pôdorysu - obložkové zárubne a interiérové dvere do celého domu - vypracovanie energetického certifikátu.
TOP Novinka
1 810 €
Cena projektu
Dostupnosť: 30 pracnovných dni
- +

Technická špecifikácia

Úžitková plocha 133,3 / 182,6 m²
Zastavaná plocha 228,8 m²
Objem 722,88 m³
Výška domu 8,29 m
Min. rozmer pozemku 22,46 x 29,36
Steny pórobetón
Strop väzníky
Strecha dlaždice
Zobraziť celú špecifikáciu

Technická špecifikácia

Úžitková plocha 133,3 / 182,6 m²
Zastavaná plocha 228,8 m²
Objem 722,88 m³
Výška domu 8,29 m
Min. rozmer pozemku 22,46 x 29,36

Technológia a konštrukcia

Steny pórobetón
Strop väzníky
Strecha dlaždice

Kód projektu: Z411

Popis

Z411 je návrh moderného domu s viacstupňovou strechou a dvojgarážou. Povrchová úprava je biela omietka s pridaním fasádnych drevených panelov a fasádneho kameňa. Okrem toho, vstupný oblúk dodáva kúzlo celému domu.

Interiér domu je rozdelený na dennú a nočnú časť. V priestranná obývacia izba s jedálňou. Kuchyňa je vybavená bočným  pultov, ktorý ocení každý  v dome. Široká terasa obklopujúca celú dennú zónu je vybavená veľkým presklením, aby bolo čo najviac svetla v interiéri. Menšia kúpelňa umožní hosťom pobyt v dennej časti. Ďalšou výhodou je malá pracovňa nachádzajúca sa na okraji, ktorá môže byť aj ako hosťovská izba. 

V nočnej časti sú tri spálne, z ktorých posledná je vybavená šatníkom, takže ju možno využiť ako miestnosť pre rodičov. 

Pôdorys prízemia
Pôdorys prízemia - Bungalov s krytou terasou
Umiesnenie na pozemku
Umiestnenie na pozemku - Bungalov s krytou terasou
Podobné domy
Jednopodlažný dom s garážou
Z285 1 640 €
Novinka

Jednopodlažný dom s garážou

205 + 35 m² 4 izb.
  • Moderný
  • Garáž
Jednopodlažný dom s dvojitou garážou
Z152 1 659 €
Novinka

Jednopodlažný dom s dvojitou garážou

201 + 33 m² 3 izb.
  • Garáž
Dom s viacstupňovou strechou a dvojgarážou
Z409 1 800 €
TOP Novinka

Dom s viacstupňovou strechou a dvojgarážou

212 + 36 m² 4 izb.
  • Moderný
  • Garáž
Tradičný bungalov do 140m2
Z379 1 810 €
TOP Novinka

Tradičný bungalov do 140m2

208 + 25 m² 5 izb.
  • Moderný
  • Garáž
Jednopodlažný rodinný dom s dvojgarážou
Z400 1 820 €
Novinka

Jednopodlažný rodinný dom s dvojgarážou

223 + 37 m² 4 izb.
  • Moderný
  • Garáž
Komfortný dom s dvojitou garážou z prednej strany
Z200 1 869 €

Komfortný dom s dvojitou garážou

203 + 33 m² 4 izb.
  • Garáž
Rodinný dom s vlastnými podnikateľskými priestormi
Z150 2 149 €

Články

Používaním stránok prevádzkovateľa movitti s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.