Zx98

Moderný dvojpodlažný dom so zelenou strechou

Veľkosť domu 239 + 37 m²
Počet izieb 5 izb.
Typ domu Moderný
Cena murovanej stavby 279 500 €
VŠEOBECNÁ MUROVANEJ STAVBY CENA NA KĽÚČ ZAHŔŇA - projekt pre stavebné povolenie - hrubá stavba: základy, výkopové práce, uloženie rozvodov vody, kanalizácia, armovanie, betonáž, hydroizolácia DORKEN – na rovinatom pozemku jeden rad šalovacích tvárnic - Terasa do výšky základovej dosky - prípojky IS končiace 1m od základovej dosky - dodávka a montáž obvodových stien Tehla brúsená hr.30 cm a priečok 11,5 cm - dodávka a montáž strechy – krov, strešná membrána, strešné laty, kontralaty, strešná krytina – Terran Danubia EVO, PVC dažďový systém - zateplenie stropu a šikmin strechy- keramickou vatou ISOVER, URSA, KNAUF - exteriér: kompletný zatepľovací systém polystyrénom hrúbka 150mm so silikónovou povrchovou úpravou v pastelovom odtieni - vchodové dvere a okná – plastové ( 6-komorový SALAMANDER profil izolačné trojsklo montáž na pásky, dodávka a montáž parapiet vonkajších a vnútorných) - kúrenie – možnosť výberu: 1. elektrické závesné inteligentné konvektory 2. elektrické podlahové vykurovanie s termostatom v každej izbe( nadštandard) - komínový sytém TUMA - solárny kolektor + zásobník na TÚV 200L - rekuperácia v každej obývacej miestnosti na diaľkové ovládanie so spätnou klapkou proti vetru - elektroinštalácia + kompletáž + revízia (v cene zásuvky aj vypínače + svietidlá, bleskozvod) - vodoinštalácia + kompletáž + tlakové skúšky (v cene ventily aj batérie) - dodávka a montáž sadrokartónových systémov podhľadu do celého domu - dodávka a montáž strojovej sádrovej omietky hr. 1- 1,5 cm vnútorné steny a priečky - podlahy – podlahový polystyrén 100mm a poter 60mm - laminátová podlaha - biela interiérová maľovka – 2x hygienický náter - obklady – dlažba v kúpeľni ,WC, technickej miestnosti a vstupnej chodby ( individuálny výber ) - vaňa alebo sprch. kút možnosť výberu, umývadlo, WC, batérie, podľa pôdorysu - obložkové zárubne a interiérové dvere do celého domu - vypracovanie energetického certifikátu..
Cena montovanej stavby 224 500 €
Všeobecná CENA MONTOVANEJ STAVBY NA KĽÚČ ZAHŔŇA - projekt pre stavebné povolenie - hrubá stavba: základy, výkopové práce, uloženie rozvodov vody, kanalizácia, armovanie, betonáž, hydroizolácia DORKEN – na rovinatom pozemku jeden rad šalovacích tvárnic Terasa do výšky základovej dosky - prípojky IS končiace 1m od základovej dosky - dodávka a montáž samonosnej konštrukcie obvodových stien ( SIP ) a priečok - dodávka a montáž strechy – krov, strešná membrána, strešné laty, kontralaty, strešná krytina – ThyssenKrupp, PVC dažďový systém - zateplenie stropu a šikmin strechy- keramickou vatou ISOVER, URSA, KNAUF - exteriér: kompletný zatepľovací systém polystyrénom hrúbka 100mm so silikónovou povrchovou úpravou v pastelovom odtieni - vchodové dvere a okná – plastové ( 6-komorový SALAMANDER profil izolačné trojsklo montáž na pásky, dodávka a montáž parapiet vonkajších a vnútorných) - kúrenie – možnosť výberu: 1. elektrické závesné inteligentné konvektory 2. elektrické podlahové vykurovanie s termostatom v každej izbe( nadštandard) - komínový sytém TUMA - solárny kolektor + zásobník na TÚV 200L - rekuperácia v každej obývacej miestnosti na diaľkové ovládanie so spätnou klapkou proti vetru - elektroinštalácia + kompletáž + revízia (v cene zásuvky aj vypínače + svietidlá, bleskozvod) - vodoinštalácia + kompletáž + tlakové skúšky (v cene ventily aj batérie) - dodávka a montáž sadrokartónových systémov do celého domu - podlahy – podlahový polystyrén 100mm a poter 60mm - laminátová podlaha - biela interiérová maľovka – 2x hygienický náter - obklady – dlažba v kúpeľni ,WC, technickej miestnosti a vstupnej chodby ( individuálny výber ) - vaňa alebo sprch. kút možnosť výberu, umývadlo, WC, batérie, podľa pôdorysu - obložkové zárubne a interiérové dvere do celého domu - vypracovanie energetického certifikátu.
TOP Novinka
1 659 €
Cena projektu
Dostupnosť: 30 pracnovných dni
- +

Technická špecifikácia

Úžitková plocha 178,3 / 224,5 m²
Zastavaná plocha 238,6 m²
Objem 699,59 m³
Výška domu 8,22 m
Min. rozmer pozemku 22,56 x 27,1
Steny pórobetón, keramika, kremičitany
Strop betón, rebrovaný
Strecha dlaždice, strešné tašky
Zobraziť celú špecifikáciu

Technická špecifikácia

Úžitková plocha 178,3 / 224,5 m²
Zastavaná plocha 238,6 m²
Objem 699,59 m³
Výška domu 8,22 m
Min. rozmer pozemku 22,56 x 27,1

Technológia a konštrukcia

Steny pórobetón, keramika, kremičitany
Strop betón, rebrovaný
Strecha dlaždice, strešné tašky

Kód projektu: Zx98

Popis

Zx98 je moderný dom so zelenou plochou strechou.

Špecifická pevnosť; z prednej strany - zatvorená, nedostupná, zahalená, bezstarostne chrániaca tajomstvo svojich obyvateľov. V garáži a vchode do interiéru domu je iba predný vchod, takže súkromný život majiteľov domov je starostlivo skrytý pred očami zvedavých okoloidúcich. Zo záhradnej strany bola pevnosť majestátne otvorená tichej zeleni.

Dom predstavuje chuť architektonického minimalizmu v bohatej inovatívnej edícii. Inovatívna kompozícia fasády s veľkými sklenenými oknami.

Zelená strecha má funkčnú a relaxačnú funkciu. Zväčšuje biologicky aktívnu plochu plotu. Tam môžete pestovať trávu, malé ovocné rastliny alebo okrasné rastliny a tešiť sa na teplé slnečné lúče ležiace medzi zeleňou.

Pôvabný tvar, zelená strecha a funkčný interiér vytvárajú harmonickú kompozíciu s reprezentatívnym a nezabudnuteľným charakterom.

Dom sa skladá z dvoch jednoduchých kociek, na ktorých sa pohybuje kocka dozadu, čo je aj zastrešenie terasy.

Terasa na poschodí je prístupná z dvoch strán: z vnútornej strany domu a zo strany dvora. V zadu domu sú schody vedúce priamo na prvé poschodie. Vďaka tomu nemusíte prejsť domom, môžete ísť priamo z spálne do bazéna na záhrade.

Priestranné prízemie je obývacia časť domu jej prepojenie, ktoré spája ekonomickú časť s použiteľnou časťou. Ekonomická časť zahŕňa: kotolňu na tuhé palivá, dvojgaráž, sklad, kde môžete nechať kosačku, pracovné odevy, záhradné náradie. Boli tiež navrhnuté priame výstupy do záhrady z hospodárskej zóny. Dômyselný architekt to urobil tak, aby ľudia, ktorí sa starajú o záhradu, mohli rešpektovať poriadok v tej časti dňa a nemuseli prechádzať cez reprezentatívnu časť.

Priestranná obývacia izba je oddelená od jedálne prostredníctvom steny, na ktorej je možné umiestniť obojstranný krb. Pridá teplo do tmavých, zimných večeroch a zapáli jasné iskry.

Obývacia izba aj kuchyňa s jedálňou veľké zasklenie a vystúp do záhrady. Zasklenie posuvných stien domu dáva veľké množstvo denného svetla. 

Vpravo od predného vchodu, vedľa obývacej izby, je pracovňa, ktorá môže byť aj miestom pre návštevy. Oproti tomu sa nachádza kúpeľňa so sprchou a práčkou. Vďaka tomu nebudú hostia využívať naše vlastné kúpeľne na poschodí.

Podlaha je nočná zóna domu. K dispozícii sú 3 spálne, z ktorých každá má luxusne upravenú vlastnú kúpeľňu. Jedna z izieb má navyše šatník a vstup na terasu z každej miestnosti, je nepochybnou výhodou. Výstup na väčšiu terasu, od záhrady, poskytuje prístup k odpočinku, zatiaľ čo menšia terasa z prednej strany nám tiež poskytne silnú dávku relaxácie.

Villa Zx98 bude spĺňať požiadavky obzvlášť náročných ľudí, ktorí oceňujú modernú eleganciu, dobrý vkus, nádherné a luxusné.

 
Pôdorys prízemia
Pôdorys prízemia - Moderný dvojpodlažný dom so zelenou strechou
Pôdorys 1. poschodia
Pôdorys 1. poschodia - Moderný dvojpodlažný dom so zelenou strechou
Umiesnenie na pozemku
Umiestnenie na pozemku - Moderný dvojpodlažný dom so zelenou strechou
Podobné domy
Moderný dom s mezanínom a veľkým zasklením
Zx75 2 310 €
TOP

Moderný dom s mezanínom a veľkým zasklením

203 + 38 m² 6 izb.
  • Moderný
  • Poschodový
  • Garáž
Moderný rodinný dom s dvojgarážou
Zx139 2 430 €
TOP

Moderný rodinný dom s dvojgarážou

173 + 36 m² 6 izb.
  • Moderný
  • Poschodový
  • Garáž
Komfortná rezidencia, moderný dizajn domu
Zx46 2 510 €
Novinka

Komfortná rezidencia, moderný dizajn domu

195 + 27 m² 4 izb.
  • Moderný
  • Poschodový
  • Garáž

Články

Používaním stránok prevádzkovateľa movitti s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.