Zx127

Moderná vila s veľkým zasklením

Veľkosť domu 308 + 45 m²
Počet izieb 5 izb.
Typ domu Moderný
Cena murovanej stavby 395 000 €
VŠEOBECNÁ MUROVANEJ STAVBY CENA NA KĽÚČ ZAHŔŇA - projekt pre stavebné povolenie - hrubá stavba: základy, výkopové práce, uloženie rozvodov vody, kanalizácia, armovanie, betonáž, hydroizolácia DORKEN – na rovinatom pozemku jeden rad šalovacích tvárnic - Terasa do výšky základovej dosky - prípojky IS končiace 1m od základovej dosky - dodávka a montáž obvodových stien Tehla brúsená hr.30 cm a priečok 11,5 cm - dodávka a montáž strechy – krov, strešná membrána, strešné laty, kontralaty, strešná krytina – Terran Danubia EVO, PVC dažďový systém - zateplenie stropu a šikmin strechy- keramickou vatou ISOVER, URSA, KNAUF - exteriér: kompletný zatepľovací systém polystyrénom hrúbka 150mm so silikónovou povrchovou úpravou v pastelovom odtieni - vchodové dvere a okná – plastové ( 6-komorový SALAMANDER profil izolačné trojsklo montáž na pásky, dodávka a montáž parapiet vonkajších a vnútorných) - kúrenie – možnosť výberu: 1. elektrické závesné inteligentné konvektory 2. elektrické podlahové vykurovanie s termostatom v každej izbe( nadštandard) - komínový sytém TUMA - solárny kolektor + zásobník na TÚV 200L - rekuperácia v každej obývacej miestnosti na diaľkové ovládanie so spätnou klapkou proti vetru - elektroinštalácia + kompletáž + revízia (v cene zásuvky aj vypínače + svietidlá, bleskozvod) - vodoinštalácia + kompletáž + tlakové skúšky (v cene ventily aj batérie) - dodávka a montáž sadrokartónových systémov podhľadu do celého domu - dodávka a montáž strojovej sádrovej omietky hr. 1- 1,5 cm vnútorné steny a priečky - podlahy – podlahový polystyrén 100mm a poter 60mm - laminátová podlaha - biela interiérová maľovka – 2x hygienický náter - obklady – dlažba v kúpeľni ,WC, technickej miestnosti a vstupnej chodby ( individuálny výber ) - vaňa alebo sprch. kút možnosť výberu, umývadlo, WC, batérie, podľa pôdorysu - obložkové zárubne a interiérové dvere do celého domu - vypracovanie energetického certifikátu..
Cena montovanej stavby 318 800 €
Všeobecná CENA MONTOVANEJ STAVBY NA KĽÚČ ZAHŔŇA - projekt pre stavebné povolenie - hrubá stavba: základy, výkopové práce, uloženie rozvodov vody, kanalizácia, armovanie, betonáž, hydroizolácia DORKEN – na rovinatom pozemku jeden rad šalovacích tvárnic Terasa do výšky základovej dosky - prípojky IS končiace 1m od základovej dosky - dodávka a montáž samonosnej konštrukcie obvodových stien ( SIP ) a priečok - dodávka a montáž strechy – krov, strešná membrána, strešné laty, kontralaty, strešná krytina – ThyssenKrupp, PVC dažďový systém - zateplenie stropu a šikmin strechy- keramickou vatou ISOVER, URSA, KNAUF - exteriér: kompletný zatepľovací systém polystyrénom hrúbka 100mm so silikónovou povrchovou úpravou v pastelovom odtieni - vchodové dvere a okná – plastové ( 6-komorový SALAMANDER profil izolačné trojsklo montáž na pásky, dodávka a montáž parapiet vonkajších a vnútorných) - kúrenie – možnosť výberu: 1. elektrické závesné inteligentné konvektory 2. elektrické podlahové vykurovanie s termostatom v každej izbe( nadštandard) - komínový sytém TUMA - solárny kolektor + zásobník na TÚV 200L - rekuperácia v každej obývacej miestnosti na diaľkové ovládanie so spätnou klapkou proti vetru - elektroinštalácia + kompletáž + revízia (v cene zásuvky aj vypínače + svietidlá, bleskozvod) - vodoinštalácia + kompletáž + tlakové skúšky (v cene ventily aj batérie) - dodávka a montáž sadrokartónových systémov do celého domu - podlahy – podlahový polystyrén 100mm a poter 60mm - laminátová podlaha - biela interiérová maľovka – 2x hygienický náter - obklady – dlažba v kúpeľni ,WC, technickej miestnosti a vstupnej chodby ( individuálny výber ) - vaňa alebo sprch. kút možnosť výberu, umývadlo, WC, batérie, podľa pôdorysu - obložkové zárubne a interiérové dvere do celého domu - vypracovanie energetického certifikátu.
TOP Novinka
2 650 €
Cena projektu
Dostupnosť: 30 pracnovných dni
- +

Technická špecifikácia

Úžitková plocha 262,7 / 318,8 m²
Zastavaná plocha 308,1 m²
Objem 851,46 m³
Výška domu 8,53 m
Min. rozmer pozemku 28,43 x 28,32
Steny pórobetón, keramika, kremičitany
Strecha bitúmenová plachta, PVC fólia, plech
Zobraziť celú špecifikáciu

Technická špecifikácia

Úžitková plocha 262,7 / 318,8 m²
Zastavaná plocha 308,1 m²
Objem 851,46 m³
Výška domu 8,53 m
Min. rozmer pozemku 28,43 x 28,32

Technológia a konštrukcia

Steny pórobetón, keramika, kremičitany
Strecha bitúmenová plachta, PVC fólia, plech

Kód projektu: Zx127

Popis

Zx127 je dizajn veľkého, moderného dvojpodlažného domu, ktorý má veľký dojem pre každého, kto má rád moderný štýl.

Jednoduché prekrývajúce sa geometrické pevné látky vytvárajú niekoľko oddelených vrstiev domu, previazané s veľkými terasami. Odtiene bielej a šedej si môžete zvoliť voľne, s voľnou farbou fasády.

Kúzlo dvojpodlažného fasádneho zasklenia zo strany záhrady kreslí dúhové vzory na stenách interiéru domu, ktoré vyžarujú svoj interiér teplom slnečných lúčov.

Získali sme nádhernú terasu na opaľovanie alebo rannú gymnastiku vo voľnej prírode nad garážou.

Vstup do domu bol pokrytý arkádou, ktorá chráni pred vetrom, dažďom a snehom. V hale, na pravej i na ľavej strane, máme veľa priestoru pre šatníky, v ktorých sa bude nachádzať veľa dámskej obuvi a kabátov.

Prízemie bolo pridelené dennej obytnej zóne. Priestranná obývacia izba je spojená s jedálňou a kuchynským kútom, s ktorým je špajzou. Ostrovšek oddeľuje celok od obývacej izby.

Obrovskou výhodou v projekte Zx127 s mezanín s veľkým vertikálnym zasklením. Vďaka nim môžeme tu pestovať väčší počet rastlín, ktoré nám skrášlia bývanie pred krbom si môžme prečítať obľúbenú knihu.

Z kancelárie vychádzame na priestrannú terasu, ktorej konečný tvar bude závisieť od majiteľov tohto  domu.

Prvé poschodie je súkromná a zároveň nočná zóna domu. Tri veľké terasy, medziposchodie, tri spálne, z ktorých jedná má osobnú kúpeľňu a šatníkom. Na poschodí najdeme ešte jednu kúpelňu a  práčovňu.

Skutočné kráľovstvo požadovaného oddychu upokojiť naše nervy po celodennom zhone.

Tento dom je venovaný rodinám s veľkým srdcom hľadajúcim relax.

Pôdorys prízemia
Pôdorys prízemia - Moderná vila s veľkým zasklením
Pôdorys 1. poschodia
Pôdorys 1. poschodia - Moderná vila s veľkým zasklením
Umiesnenie na pozemku
Umiestnenie na pozemku - Moderná vila s veľkým zasklením
Podobné domy
Moderný dom v jedinečnom štýle
Zx182 2 400 €
TOP

Moderný dom v jedinečnom štýle

197 + 38 m² 5 izb.
  • Moderný
  • Poschodový
  • Garáž

Články

Používaním stránok prevádzkovateľa movitti s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.