PREČO Z500

 

Jedinečná ponuka návrhov domov

 

Vieme, aký dôležitý je priestor, v ktorom trávite čas so svojimi blízkymi, a preto sa ubezpečujeme, že váš budúci domov je dokonalý v každom smere. Moderné, energeticky účinné riešenia, funkčnosť a ergonómia, ako aj optimálne náklady na výstavbu sú našou prioritou. Vyberte si zo stoviek unikátnych projektov a nájdite ten, ktorý vám vyhovuje najlepšie.

 

Medzinárodná značka

 

Rozširujeme naše obzory a neustále rozvíjame značku Z500. Sme OFICIÁLNY DOVOZCA A PREDAJCA projektov Z500 na Slovensku aj v Česku máme zahraničné pobočky po celom svete - v Európe, Ázii a USA. Aktivity na medzinárodnom trhu nám umožňujú neustále zhromažďovať nové skúsenosti, ktoré s vami dnes zdieľame.

 

Záruka originality

 

Oceňujeme originálne riešenia, a preto sa snažíme ich najlepšie chrániť. Každý projekt domu, ktorý nájdete v našej ponuke, má hologram zaručujúci jeho ochranu a QR kód, vďaka čomu rýchlo prejdete na webovú stránku a overíte originálnosť dokumentácie.

 

Moderná webová stránka

 

Neustále zlepšujeme našu webovú stránku a mobilnú verziu, takže ju môžete ľahko používať - kde chcete, keď chcete. Poskytujeme prevádzkovú stabilitu, intuitívne rozhranie, pokročilý vyhľadávací systém a bezpečnosť transakcií. Vývoj našej platformy je riadený tímom skúsených odborníkov z oblasti UX a IT.

 

Najlepšie vizualizácie na trhu

 

Investujeme do kvality prezentácie našich projektov, aby sme vám čo najľahšie vybrali a kúpili dokonalý dizajn v domácnosti. Mnohé z nich sprevádza interiérový interiérový dizajn, 360 stupňové animácie, fasádne farby a virtuálne prechádzky, vďaka čomu si ešte lepšie predstavíte konečný efekt vašej investície.

 

Služba INTERIÉROVÝ DIZAJNÉR

 

V rámci skvalitňovania našich služieb sme pre Vás pripravili službu INTERIÉROVÝ DIZAJNÉR. Na mieru pre Vás pripravíme a zrealizujeme interiér akého koľvek domu z našej ponuky.

 

Dokumentácia najvyššej kvality

 

Dodržiavame všetky zmeny v stavebnom zákone a priebežne aktualizujeme projektovú dokumentáciu tak, aby bola vždy v súlade s požiadavkami a bez chýb. Oddelenie kvality neustále kontroluje overovanie dokumentov, vďaka čomu si môžete byť istí, že váš projekt je v každom ohľade vylepšený. Obsah projektu

 

Odborné poradenstvo

 

Podporujeme vás pri napĺňaní snov o krásnom dome v každom štádiu projektu - od jeho výberu, cez prispôsobenie a zmeny až po výber najlepšieho úveru na trhu. Potrebujete pomoc pri budovaní domu? Radi Vám odporučíme autorizované, preverené výkonné tímy, ktoré sa postarajú o komplexnú realizáciu Vašej investície. Nemusíte sa ničoho báť!

 

Spojená komunita

 

Pozývame vás, aby ste sa pripojili ku komunite ľudí, ktorí vám dokonale rozumejú a ochotne zdieľajú svoje skúsenosti - pripojte sa k nám FB a Instagrame. Nájdete si nových priateľov, uvidíte ako stavajú iní svoje domovy a hľadajú inšpiráciu, kde sa rodia najlepšie nápady. Onedlho aj na webe sekcia STAVAME so Z500. Sledujte nás.

 

Voľný súhlas so zmenami

 

Bezplatne vám garantujeme všetky zmeny v projekte, ak to považujete za potrebné. Vďaka spolupráci so sieťou osvedčených partnerov po celom SLOVENSKU a ČESKU môžeme vyjednať najlepšie ceny za zmeny a prispôsobenie projektu miestnym architektom, ktorý sa týka vášho investora

 

 

Najrýchlejšia, bezplatná doprava

 

Robíme všetko, aby sme zabezpečili, že projekt, ktorý ste si zakúpili, bude k dispozícii čo najskôr - bez zbytočných sprostredkovateľov. Čas sú peniaze. Ak chcete expresnú zásielku, informujte ju predávajúceho a pošleme ju kuriérovi, ktorý ju doručí na uvedenú adresu.