Financovanie

V rámci myšlienky komplexnej právnej ochrany vytvorila naša spoločnosť projekt ochrana+.   
Ochrana+ je unikátny projekt zastrešený tímom právnikov, ekonómov a špecialistov, ktorí pre našich klientov a spolupracovníkov zabezpečujú nadštandardnú ochranu pri využívaní produktov bánk, poisťovní, správcovských spoločností a iných inštitúcií finančného trhu. 
    
Filozofia projektu ochrana+ spočíva v právnej a ekonomickej ochrane našich klientov i spolupracovníkov pred nekalými obchodnými praktikami finančných poradcov, sprostredkovateľov či finančných inštitúcií. Samozrejme, nemožno hádzať všetkých do jedného vreca, avšak skúsenosti bohužiaľ ukazujú, že takýchto praktík je na trhu neúrekom.  Práve z tohto dôvodu vznikol projekt ochrana+. Obráťte sa na našich odborníkov a získajte právnu a ekonomickú podporu „šitú na mieru". 
 
Našim cieľom je chrániť Vás, Váš majetok a Vaše peniaze.

 

Firma Adv Holding je na trhu , aby poskytovala služby ako :
  • Právna ochrana

Všetky nami poskytované a sprostredkované služby sú pod právnou ochranou našich spolupracujúcich právnikov, ktorí tvoria tím ochrana+.

  • Komplexnosť

V našom portfóliu nájdete komplexné zastrešenie v rôznych oblastiach. U nás získate všetko na jednom mieste, čím ušetríte čas a peniaze.

  • Pomoc

Podnikanie nie je len o zisku, ale aj o pomoci ostatným. Okrem toho, že adv holding vyčleňuje 10% zo svojho zisku na charitu, pomáhame našim novým spolupracovníkom a klientom budovať pasívne príjmy.

  • Poradenstvo 

Profesionálne a kvalitné poradenstvo v oblasti práva, daní, účtovníctva, realít, investícií, financií a i. - to všetko u nás nájdete pod jednou strechou.    

  • Zdravý životný štýl

Je pre nás podstatné šíriť myšlienku zdravého životného štýlu prostredníctvom projektu zdravie+, a to aj s podporou našich obchodných partnerov, ktorých produkty propagujeme a odporúčame.

Máte záujem o projekt ochrana+ ?

Používaním stránok prevádzkovateľa AliHouse, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.